גורמים המשפיעים על יכולת העבודה של צוות האחות עם תחלואת פוסט-COVID

כאשר מחלת הקורונה תקפה את העולם, עמדו אנשי הסיעוד בשירות קשה ומורכב יותר מתמיד. עם התאוששותם מהמחלה, נראה כי חלק מהם עדיין נתקלים בקשיים שונים המשפיעים על יכולתם לעבוד. במאמר זה נבחן את הגורמים השונים המשפיעים על יכולת העבודה של הצוות הסיעודי שנפגע מהמחלה אתרת .COVID

תוכן עניינים

פגיעת האורח המתחיל בצוות האחות שעבר תקופת הגבלת COVID-19

פגיעת האורח המתחיל בצוות האחות שעבר תקופת הגבלת COVID-19

התקופה של נגיף הקורונה הכללית עלתה פגיעה על מערכת הבריאות ובמיוחד על צוות האחות שלנו. בעקבות כך, רבים מהם חוו מאמצים בניהם פיגורי תקצוב וצרכים טיפולים גבוהים יותר. הפגיעה המתמדת בעובדי הבריאות הפכה להיות אתגר עבור מרבית הצוותים האחותיים שסיימו את המחלה או חווו את הסימפטומים שלמדרידים לפני כן.

גורמים שונים רוחשים את היכולת העבודתית של צוות האחות ההיקפית באופן חיובי או שלילי. ביניהם ניתן לציין תהליכי התאוחת תקופה תחילתיים, כשיש תחושת חוסר נוחות או פחד מהדבר {{רגשות הקיימים}} להירגע (פתחה) אם כן ׻תא (לועסן מקרה זה פע עבר)

תהליכי ההתאוששות שיכולים לשפר את יכולת הפעולה של הצוות הרפואי

תהליכי ההתאוששות שיכולים לשפר את יכולת הפעולה של הצוות הרפואי

הפתרון לשיפור יכולת הפעולה של הצוות הרפואי בעקבות החלמת נגיף הקורונה עשוי להיות קשור למספר גורמים שונים שיש לשקול. בין התהליכים שעשויים להשפיע על התהליכים של ההתאוששות ועל יכולת הפעולה של הצוות הרפואי ניתן להבחין במגוון רחב של מאפיינים. באמצעות אימון פיזיותרפי ותרגילים אנימציה תשושות ניתן לחזק את השרירים ולהחזיר את רמת האנרגיה לפעילות תקינה בסביבה המקצועית.

השימוש באמצעים המודיעיניים, כמו למשל חידושים בתקנים ובניסיון לשפר את קשר התקשורת בין צוות הרפואי, עשוי לשפר את הרמת הדיוק והתיאום בין חברי הצוות. כמו כן, חשיבות רבה גם ניתן לתת לשינויים בתהליכי העבודה ולהתאמתם ליכולות המוגבלות של העובדים. פיתוח אסטרטגיות לניהול המודעות, התנהלות בעומסי עבודה ובזמנים שונים עשוי להפוך לכלי תמיכה חשוב שישפיע על איכות הטיפול שמספק הצוות הרפואי למטופלים.

כלים ואסטרטגיות להפחתת הבעיות והמתחים הקשורים לפגיעה בפוסט-COVID-19

כלים ואסטרטגיות להפחתת הבעיות והמתחים הקשורים לפגיעה בפוסט-COVID-19

השאלה של יכולת העבודה של הצוות האחות בעקבות הדברדברים הנובעים מפגיעה בפוסט-COVID-19 היא תחושה שנמצאת במרכז דיונים ומחקרים ברחבי העולם. בפוסט-קורונה, עובדי החיפוש יוצאים מאניגמת הבטחון בעצמם ולפעמים מתחים כלפיהם בגלל המגבלות החדשות שמטה. לכן, נצטרך לפתח כלים ואסטרטגיות שיעזרו לצוות האחות להפחית את הבעיות והמתחים הקשורים למצב זה ולשפר את יכולת העבודה שלהם.

השימוש בהנחות מדעיות ורשיונליות, שהתייחסות אליהם עשויה להגביר סטיגמות ולהביא לפגיעה ביכולת העבודה של עובדי החיפוש בפוסט-COVID-19. כמו כן, הבנת הצרכים האישיים והארגוניים של הצוות, כמו גם תמיכה פסיכולוגית וסוציאלית מתמשכת מצד המנהלים והצוות המקצועי, עשוים לשפר באופן ניכר את יכולת העבודה ולקדם את ההתמודדות האישית והארגונית של עובדי החיפוש במעמד פוסט-COVID-19.

החשיבות של תמיכה נפשית ורפואית לעובדי הסעודה בעקבות החלמתם מקורונה

החשיבות של תמיכה נפשית ורפואית לעובדי הסעודה בעקבות החלמתם מקורונה

החיזוק הנפשי והפיזי של צוות הסעודה עשוי להשפיע על יכולתם לעבוד ביכולת מלאה לאחר שחרורם מהקורונה. עיינו בפרסומים ברפואה המתעדכנים בקרב בעלי המקצוע שלאחר החלמתם מהווירוס. הפגיעה המוחלטת בכושר הפיקוח נראית כחיונית ומאידך מעוררת וגורם לצוותים קליניים לחשוב מחדש על מדדי הפרימורדיאלים המשמעותיים באורח חיים משגשגים.

התמיכה הרפואית והנפשית עשויה לסייע לחיזוק החילוף במאבק נגד הווירוס והתעמיות הרפואיות יכולות להפוך לכלי רב ערך בעבודת מעמד החולים בצורה כללית. בכך תרחיב למעשה את רחם נוכחות המדעים בארץ ותחדש את בריאות הציבר לאחר-בידוד החולים שנכונים בחירוף ובשלווה התקיימות נוספת בהם.

שאלות ותשובות

שאלה: מהם הגורמים העיקריים שמשפיעים על היכולת לעבודה של צוותי אחותות שחלו בקורונה?
תשובה: הגורמים העיקריים המשפיעים כוללים את עומס העבודה, החשש מהחלה מחדש וחוסר תמיכה נפשית ופיזית.

שאלה: איך מתמודדים צוותי האחים החולים בקורונה עם עומס העבודה?
תשובה: הם עשוים להתמודד על ידי ייעוץ פסיכולוגי, הפחתת משימות והקפאת עבודה במקרים חריגים.

שאלה: אילו סוגי תמיכה נתקלים צוותי האחים החולים בקורונה בהתמודדותם עם המחלה?
תשובה: הם נתקלים בחוסר תמיכה פיזית מהמערכת, כמו גם בחוסר תמיכה נפשית מקרובים ועמיתים.

תובנות ומסקנות

במאמר זה למדנו על הפקטורים השונים שיכולים להשפיע על אפשרות העבודה של צוות אחותה עם תחלואה לאחר הקורונה. נקווה שהמידע והתובנות ששיתפנו עימכם יעזרו לכם להבין טוב יותר את האתגרים שהמטפלים מתמודדים איתם, ועשויים לקדם שיפור בתנאי העבודה ובאיכות הטיפול המקצועי שיינתן לחולים. נמשיך לעקוב אחרי נושא זה ולחקור דרכים נוספות לתמיכה ושיפור תנאי העבודה של צוות הסיעוד. תודה רבה על קריאת המאמר ועל העניין העמוק בנושא.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *